POZITIVNE MISLI
ponedeljek, 7. junij 2010
KO....
Ko slišiš, pozabiš.
Ko vidš, si zapomniš.
Ko doživiš, razumeš.
Ni komentarjev:
Objavite komentar
Novejša objava
Starejša objava
Domov
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
Ni komentarjev:
Objavite komentar