POZITIVNE MISLI
nedelja, 18. julij 2010
Gledala sem za teboj
Gledala sem za teboj, ko sva se zadnjič videla.
Slutila sem, da šla bova vsak svojo pot, a nisem verjela,
da tudi v resnici bo tako.
A je bilo.
Ni komentarjev:
Objavite komentar
Novejša objava
Starejša objava
Domov
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
Ni komentarjev:
Objavite komentar