POZITIVNE MISLI
sobota, 24. julij 2010
"Odnose, ki jih imamo s svetom, v veliki meri določa odnos, ki ga imamo do sebe."
Ni komentarjev:
Objavite komentar
Novejša objava
Starejša objava
Domov
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
Ni komentarjev:
Objavite komentar