POZITIVNE MISLI
sobota, 24. julij 2010
"Slabo je, če človek nima nič takega, za kar bi bil pripravljen umreti."
Ni komentarjev:
Objavite komentar
Novejša objava
Starejša objava
Domov
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
Ni komentarjev:
Objavite komentar