POZITIVNE MISLI
sobota, 10. julij 2010
SPRAŠUJEM SE
Sprašujem se odkar živim,
sem res edina ki trpim?
MAr res vas toliko je ljudi,
mar ste resnično srečni vsi?
Ali je med vami kdo,
ki ve za žalost,
ki ve za zlo in nosi kakor nosim jaz,
le masko sreče čez obraz?
Ni komentarjev:
Objavite komentar
Novejša objava
Starejša objava
Domov
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
Ni komentarjev:
Objavite komentar