POZITIVNE MISLI
nedelja, 18. julij 2010
Naj srce te preboli
Kako bi se počutil, če bi v svojo dlan ujel mojo solzo?
Kaj bi pomislil, če bi vedel da je prav ta namenjena tebi?
Bi me stisnil k sebi?
Ni komentarjev:
Objavite komentar
Novejša objava
Starejša objava
Domov
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
Ni komentarjev:
Objavite komentar