POZITIVNE MISLI
nedelja, 18. julij 2010
Vedno s tabo je nekdo
Kadar misliš, da si sam, da nihče te nima rad, vedi, da motiš se!
Kadar žalost te mori, pride solza ti v oči, kadar vidiš le temo, vedi, da s tabo je nekdo.
Ni komentarjev:
Objavite komentar
Novejša objava
Starejša objava
Domov
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
Ni komentarjev:
Objavite komentar